Share
Kaydır

Neler
Yaparız ?

What we do ?

Veri Kurtarma

Data Recovery

Veri kaybı yaşadıysanız üzülmeyin; panik yapmadan ve kesinlikle müdahale etmeden direkt olarak firmamıza yollayın.

Her türlü hard disk (IDE, SATA, SCSI, notebook), microdrive, floppy disk, CD/DVD/BlueRay, USB Flash bellek, RAID, NAS, SAN, iomega ZIP/JAZZ/REV drive, DAT, DLT, LTO, bellek kartları (SD/Compact Flash, xD, MMC, Smart Media, Memory Stick) üzerinden veri kurtarma,  işlemleri 

VERİ KURTARMA SÜRECİ
Analizin, arıza tespitinin yapılması
Arızaya bağlı bir fiyat belirlenmesi
Teklif olarak sunulması

 

01.

Mobil Uygulama

Mobile App

Mobil uygulamalar, cihazlarımıza yeni beceriler kazandırmak ve işlerimizi daha hızlı halletmemizi sağlamak için varlar.

Milyonlarca uygulamanın bulunduğu marketlerde, hangi uygulamanın doğru tercih olacağını anlamak gerçekten güç.
Diğer taraftan popüler uygulamalardan sıkılıp, daha özgün ve işlevsel uygulamalara erişmek isteyen kullanıcıların sayısı da çok fazla. 

Tazefikirler olarak, yaşadığınız sorunları görüyor ve sesinizi duyuyor ihtiyaçlarınızı iyi anlayıp size özel çözümler sunuyoruz. 
Gerekli durumlarda güçlü iş ortaklarımızın çözüm sağlayıcı mekanizmalarından projeye katkısı olacak şekilde yararlanıyor

Tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan modern ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu tasarımlar oluşturuyor,
iOS, Android, Windows. Tüm platformlarda sorunsuz çalışan Java, Objective C, Swift , Cordova, Node JS gibi yazılım dilleri arasından projenize uygun olanı belirliyor ve yüksek performanslı yazılımlar geliştiriyor Yeni mobil teknolojileri yakından takip ediyor, uygulamalarınızı en yeni teknolojiler ile donatıyoruz.

02.

UI-UX

UI-UX Design

Görsel tasarım, sitenin görünüşü, kullanıcıya hissettirdikleri, kısaca kişiliğidir; etkileşim tasarımı da kullanıcıların siteyle nasıl etkileşime girip, ne gibi işlemler yaptığıdır. 

UX, Ara Yüzü Kullanışlı Kılar, Kullanışlı bir ürün, pazardaki henüz karşılanmamış bir ihtiyacı karşılayan üründür. UX tasarımcısı araştırma yaparken rekabet verilerini, kişilik geliştirmeyi, minimum ürün kullanışlılığını ve ürün uygulanabilirliğini inceler ki geliştirilen ürün kullanıcı için kullanışlı olabilsin.

Araştırma süreci tamamlanıp ürün ortaya çıktıktan sonra, bunu kullanıcıya güzel göstermek UI tasarımcısının işidir. Buna, uygun renk seçimi, göz alıcı yazı biçimi, kullanması kolay menüler de dâhil. Ancak bu seçimler, UI tasarımcısının kişisel seçimleri değil; UX tasarımcısının dikkatle yaptığı araştırmalar sonucunda ortaya çıkan, başarısı kanıtlanmış seçimlerdir. UI tasarımcısı bu seçimleri alır ve kullanıcının hedefe ulaşması için ne zaman neyi yapacağını doğru sıraya göre dizer.

İyi tasarlanmış bir sayfada tek bir ana hedef vardır ve kullanıcının bu hedefe kolayca ulaşabilmesi için birçok ipucu yer alır. İpuçlarının dağılımını ise UX ve UI tasarımcıları birlikte tasarlar.

03.

Seo

Arama Motoru Optimizasyonu

arama motoru optimizasyonu ( seo )
Arama motorlarının doğal sonuçlarında web sitenizin yükselebilmesi için yapılan çalışmalara arama motoru optimizasyonu denir. SEO, temel olarak site içi optimizasyon ve site dışı optimizasyon olarak ikiye ayrılmaktadır. TazeFikirler sitenizi inşa ederken temel ve modern SEO kurallarını dikkate alır ve web sitenizi bu kurallara göre inşaa eder. Yine içerik yönetim yazılımı olarak kullandığımız TFCMS güçlü bir SEO aracına sahiptir ve bir çok ayarı otomatik olarak yapar. Böylece müşterilerimiz, detaylı bilgi sahibi olmadan ve ciddi bir operasyonel yüke girmeden web sitelerini arama motorlarının sevdiği biçimde yapılandırırlar.

 

04.

Kurumsal Kimlik

Graphic Design

Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir.

Sadece insanlar değil markalar da kendilerini görüntüleriyle ifade ederler. Markalar logoları ve renkleri sayesinde “kalabalıkta” ayırt edilir olurlar.

Teknik olarak marka kimliği, bir markanın amblemi, logosu, yazı karakterleri ve renklerinden oluşan görsel unsurlarının bütününe verilen isimdir.

Bu kimlik, markanın (kurumun) antetli kağıtlarına, ofislerine, mağazalarına, ambalajlarına, broşürlerine, şirket araçlarına, web sitelerine uygulanır; marka kimliği hayata geçer.

süslü kelimeleri birkenara bırakırsanız kısacası Kurumsal Kimlik sizi diğer şirketlerinden ayıran özel bir sostur.  :)

peki siz İşinizi bir üst seviyeye taşıyan güçlü bir marka kimliğini nasıl şekillendiriyorsunuz?..

 

 

05.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya artık sadece eğlence amacı ile kullandığımız web siteleri olmaktan çıktı. Sosyal mecralar markalar için çok ciddi pazarlama aracı haline geldi. Ancak başarılı bir sosyal medya pazarlama, planlı ve bilinçli bir iletişim planlaması ile mümkün olmaktadır.

Sosyal medya iletişimi, markanıza uyumlu tüm sosyal mecralar üzerinde yapmış olduğunuz iletişim anlamını taşır. Bu süreçlerin bilinçli ve etkili biçimde yönetilmesi işine sosyal medya yönetimi denir.

Sosyal medya yönetiminde en önemli ve yaygın kullanılan mecralar, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube, Instagram olarak sayılabilir. Bu mecralarda, metin ve görsellerin hazırlanması, kampanya ve yarışmalar, aplikasyonlar gibi tüm işler ekibimiz tarafından yapılır.

06.

fotoğraf çekimi

Smile :)

İşletmenizin veya markanızın, hedef müşteri kitlenize ve mevcut müşterilerinize en iyi biçimde anlatmanın bir çok yolu vardır. Bu yollardan en etkilisi görsel anlatımdır. Görsel anlatım, yazılı ve sözlü anlatıma göre birçok avantaja sahip olmanın yanında, yaygın mecra kullanımı açısından da üstündür. Öyleyse eğer markamızı iyi anlatabilmek, parlatabilmek, konumlandırmak isteğimiz varsa, öncelikle görsel kalitemizin iyi olması lazım.

Projenize başlamadan önce bizler, öncelikle firmanın görsel hazırlığı ne durumda ve bu görsellerin kalitesi ne durumda ona bakar iyi bir işi oluşturacak görsel hazırlık ve kalite yoksa, öncelikle bu eksiklerin giderilmesini sağlarız.

TazeFikirler olarak fotoğraf çekim işlerinizi de iş ortaklarımızla beraber çözüyoruz. İşinize ve bütçenize en uygun çözümü bulup, tüm organizasyon ve planlamayı yapıyoruz. Böylece hem en iyi kalitede hizmeti alıyorsunuz, hem de projenizin tamamı entegre bir biçimde bizim kontrolümüzde oluyor.

07.

Video Prodüksiyon

Video Product

Tanıtım Filmi Bir firmanın kendini en kısa yoldan en etkili şekilde anlatmasının yoludur.

Günümüz medya çeşitliliğinde, görselliğin önemi giderek artmaktadır.

Artık bir telefon ekranı bile büyük bir firmanın tanıtım mecrası olabiliyor.

Film senaryosu, çekimler, kurgu, ses ve renk düzenleme ve gösterim…

TazeFikirler olarak Tüm Video Prodüksiyon işlerinizi'de Profesyonel iş ortaklarımızla beraber çözüyoruz.

Tüm aşamaları müşterilerimizle uyum içerisinde geçirerek yüzde yüz memnuniyet sağlıyoruz.

08.

3d

3d Animation

3D ANİMASYON

Reklam, belgesel, tanıtım filmi, montaj ve kurulum animasyonu, eğitim videoları gibi her iş kolunun ihtiyaç duyduğu 2d ,3d animasyonlar. Mimari (iç mekan/dış cephe), fabrika, üretim/geri dönüşüm tesisleri, atıksu arıtma tesisleri ve endüstriyel (ürün tanıtımı/montaj) projelerinizin henüz proje başlangıcında, proje tamamlandığında nasıl görüneceğini 3d animasyon teknikleri ile müşterilerinize sunabilmeniz için sayısız seçeneklerle projelerinizin sunum yada pazarlama aşamalarında daha kolay ifade edilmesini sağlayabilirsiniz.

3D Mimari Görselleştirme

Mimari projelerinizin; dış cephe, iç mekan ve çevre düzenlemelerinin (3d modelleme ve 3d animasyon teknikleri kullanılarak) modellenmesi ve gerçeğe en yakın görüntü kalitesinde 3 boyutlu görselleştirilmesi ile elde edilecek etkileyici sunumlar ile daima bir adım önde olabilirsiniz.

Üretimi planlanan veya halihazırda üretilmekte olan endüstriyel ürünlerinizin (mobilya, araç, makina, cihaz vb.) tasarımının veya üzerinde yapılması planlanan değişikliklerin gerektiğinde ambalajlı halinin gerçekte nasıl görüneceğini, 3d modelleme ve 3d animasyon teknikleri ile önceden görme ve ürünü tanıtım imkanı sağlanmaktadır.

09.

Web Yazılım

Web DESIGN Develop app

Bir web sitesine sahip olmamak, potansiyel müşterileri kaybettiğiniz anlamına gelir.

İstediğiniz pazarlama hedeflerini düşünüp bir karar vermenizin zamanı geldi. Sadece bir firma olarak değil bireysel olarak da küçük işletmenizin büyümesi ve gelişmesi için bu sektörden faydalanmanızın tam sırası.

Gelişmiş teknolojik alt yapılar ile internet ortamında veri erişimi ve veri güvenliğini hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek tüm firmalar için çok önemli bir noktadır. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yazılım alt yapısı kullanıyoruz. Yapılacak tüm sitelere özel yazılım alt yapısı kullanarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir yapı oluşturuyoruz.

Web sitenizin tasarlanmasından sonra başlayan yazılım alt yapısı istediğiniz noktaya daha hızlı ulaşabilmek için çok büyük önem taşımaktadır. Web Yazılımlarımızda ihtiyacınız olan tüm modülleri ekleyebiliyoruz.

010.

Projeye mi ihtiyacınız var ?

Bize Ulaşın